Online cursus Alleen Thuis
Leer je hond alleen zijn
Direct toegang
Persoonlijke ondersteuning
Het is ontzettend vervelend als je hond niet alleen thuis kan blijven.
Het aanleren van alleen thuis blijven kan een bevrijding zijn.
Alleen thuis blijven is voor veel honden tegennatuurlijk. Je hond leren om alleen thuis te blijven is dan nodig. Je hond leert niet vanzelf alleen thuis blijven, als hij daar momenteel moeite mee heeft.
Deze cursus helpt je je hond aan te leren om ontspannen alleen thuis te blijven.

Trainingsschema verlatingsangst hond
Je hond leren om alleen thuis te blijven is niet altijd even eenvoudig. Er zijn veel dingen die je kunt doen, niet alles werkt voor elke hond even goed. Een dergelijke training bestaat niet alleen uit weggaan van huis en de tijd opbouwen. Je moet echt bij het allereerste begin beginnen en ik wil je er graag bij helpen de juiste stappen te zetten in dit proces.

Voor wie is de cursus Alleen Thuis?
Deze cursus is geschikt voor jou, als je hond alleen thuis:
- … blaft, sloopt of onzindelijk is
- … onrustig rondjes blijft lopen, piept of huilt
- … ongelukkig is
Je staat er niet alleen voor. Na agressie is niet-alleen-kunnen-zijn het meest voorkomende gedragsprobleem.
Je hebt geen ervaring nodig. De cursus is geschikt voor honden van alle rassen en leeftijden.
Van wie krijg je les?
Judith Fick werkt als hondentrainer (eerder ook voor KNGF geleidehonden) en als hondengedragstherapeut
Ze is gekwalificeerd Kynologisch Instructeur opgeleid door O&O (Nederlandse Vereniging voor Instructeurs in Hondenopvoeding en -opleiding) én door Dogvision Kynologisch opleidingscentrum.
Ook is ze gediplomeerd gedragstherapeut voor honden. Geaccrediteerd door SPPD, Platform van professionele diergedragsdeskundigen.


Hond alleen thuis leren zijn
In deze cursus ga je stap-voor-stap aan de slag met het proces je hond aan te leren alleen thuis te kunnen blijven.
De lessen bestaan uit instructie video’s, informatie en oefeningen. De cursus omvat:
- Het in kaart brengen van jouw persoonlijke situatie (zonder aannames)
- Ondersteunende oefeningen voor elk niveau
- Stap-voor-stap aanleren en opbouwen van het alleen zijn
- Hulpmiddelen om het proces makkelijker te maken
Je krijgt direct toegang tot alle lessen van de cursus, het tempo bepaal je dus helemaal zelf. Je ontvangt elke week een email van mij ter herinnering en informatie.
Als je wilt weten hoe je het alleen-thuis-zijn op de juiste manier opbouwt
Tijdens het volgen van deze cursus kan je onbeperkt al je vragen stellen en (als je wilt) via de besloten Facebook je ervaringen delen met je medecursisten.
Heb je een vraag? Mail dan gerust even naar info@hondentaak.nl
Aanmelden
Prijs €197,- Nu voor €147,- (bedrag is inclusief 21% BTW) voor een jaar toegang.
Na aanmelding ontvang je direct toegang tot alle lessen. Je kunt direct starten.
Klanten reviews



Veelgestelde vragen
Ja. Een hond is, net als een mens, nooit te oud om te leren. Ingesleten gewoonten zullen wat tijd nodig hebben om te veranderen.
De online cursussen zijn te volgen in je eigen tijd, op het moment dat het jou goed uitkomt! Je bent dus niet gebonden aan dagen en tijden.
De eigenaar van Hondentaak heet Judith Fick en je kunt meer lezen over haar op deze pagina: Over Judith.
Volg je een online cursus, dan kan je aanvullend voor datzelfde gedrag gebruik maken van privé begeleiding.
Privé begeleiding is over het algemeen alleen beschikbaar voor cursisten die al een online cursus volgen. Soms is er extra beschikbaarheid. Houd mijn Facebook pagina in de gaten, of neem even contact op: info@hondentaak.nl
Jazeker, je hebt Facebook niet nodig voor het volgen van een cursus.
Als je het leuk vindt om je ervaringen te delen met mede cursisten, te lezen wat hen bezig houdt en ook aan hen je vragen te stellen, dan is het leuk je aan te melden voor de besloten Facebook groep (mag ook met een nep-account waarbij je bijv een andere naam gebruikt, als je dat wilt).
Inloggen en volgen van de online cursus, doe je in de online leeromgeving: HondentaakOnline.nl
Ja dat kan. Vraag een bel-afspraak aan op de contact pagina.
Volg je een online cursus, dan zijn er meerdere mogelijkheden voor persoonlijke hulp. Je kunt gratis al je vragen mailen of stellen in de Facebook groep als je een cursus volgt.
Wil je graag telefonische 1-op-1 hulp over het onderwerp waarvoor je de cursus volgt? Dan kan je je aanmelden voor hulp-op-afstand.
Vind je het leuk om maandelijks met een klein groepje cursisten onze online sessie bij te wonen? Meld je dan aan voor Hondentaak select .